درباره ما

شرکت مهندسی ایران تلفن درسال 1365بشماره ثبت 61470 تاسیس وبا اتکا به کادرفنی مجرب خود شروع به فعالیت وارائه خدمات بمشتریان درزمینه طراحی اجراء ونصب وراه اندازی سیستم های سانترال پاناسونیک تامین قطعات وپشتیبانی بابهرگیری ازنیروهای متخصص وبا تجربه فعالیت خودرا آغاز کرده است .

شرکت ایران تلفن

شرکت مهندسی ایران تلفن  به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های ارائه‌دهنده دستگاه‌ها و تجهیزات مخابراتی و حفاظتی و نظارتی در ایران توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و متخصص و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه دسترسی به این تجهیزات، خدمات متنوع، کارساز و مؤثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

با تشکر از شما مشتریان و همکاران گرامی که وقت خود را صرف بازدید از وب سایت شرکت مهندسی ایران تلفن نمودید . این شرکت مفتخر است که با چندین سال سابقه در زمینه مشاوره ، فروش و پشتیبانی محصولات ارتباطی مخابراتی پاناسونیک قدمی کوچک در جهت شناخت و معرفی هر چه بهتر این محصول در ایران را برداشته است .

امروزه محصولات ارتباطی پاناسونیک در دنیا هر روز بیش از پیش می درخشد . استفاده از این محصولات در منازل . فروشگاه ها. ادارات و کارخانجات نقشی بزرگ در برطرف نمودن نیازهای ارتباطی روزمره و کاری مشتریان دارد . طراحی زیبا و منحصر به فرد این محصولات . کیفیت بالا و قیمت مناسب . بروز رسانی محصولات و رقابت با سایر برندهای مطرح دنیا . دانش و فناوری روز دنیا در ساخت و تجهیز محصولات از مهم ترین عوامل علاقه مندی مشتریان به برند پاناسونیک می باشد.
شرکت مهندسی ایران تلفن نماینده فروش محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران از قبیل سانترال پاناسونیک، بیسیم پاناسونیک ، تلفن رومیزی پاناسونیک ، کارت سانترال پاناسونیک ، تلفن IP پاناسونیک ، فکس پاناسونیک و لوازم جانبی سانترال پاناسونیک میباشد.

شرکت مهندسی ایران تلفن با بیش از 30 سال سابقه ارائه کارهای خدماتی از قبیل نصب و راه اندازی سیستم های سانترال پاناسونیک و تعمیر و نگهداری سانترال پاناسونیک ، تلفن ،  در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد. شرکت مهندسی ایران تلفن با کادری متخصص و افراد فنی در امور مشاوره خرید و راه اندازی محصولات مخابراتی پاناسونیک به صورت انلاین و تلفنی در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد. شرکت مهندسی ایران تلفن  همواره انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز را به عنوان چراغی روشن برای ادامه راه طولانی خود قرار داده ایم و از شما متمنی میباشیم که ما را از انتقادات و پیشنهادات خود محروم نسازید .

نوشته‌های تازه

برخی از مشتریان ما